Velkommen til Schultz Automobiler ApS -
Autoriseret Hyundai forhandler

Hos Schultz Automobiler i Slagelse finder du altid et bredt udvalg af de nyeste modeller fra Hyundai. Vores medarbejdere er løbende på kurser og efteruddannelser hos Hyundai Danmark, så du kan altid være sikker på at møde personale, der ved alt om netop din Hyundai.

Er du ikke på udkig efter en ny Hyundai, så tag et kig i vores store udvalg af brugte biler. Der er helt sikkert også en til dig.

Kig ind til os og få en uforpligtende snak - vi glæder os til at se dig!

Schultz Automobiler ApS

Sprint nye KONA electric fræk og rummelig SUV stil

Schultz Automobiler ApS

Mød vores team

Michael Schultz

Indehaver / Salg

  • michael@hyundai-slagelse.dk.

Thomas Schultz

Indehaver / Salg

  • thomas@hyundai-slagelse.dk.

Jesper Dragby

Salgschef

  • jesper@hyundai-slagelse.dk.

M: 26 20 46 40
T: 58 52 18 50

Kirsten Hansen

Bogholderiet

  • kirsten@hyundai-slagelse.dk.

Tim Iversen

Værkfører

  • tim@hyundai-slagelse.dk.

Anders Toftegaard

Reservedelschef

  • anders@hyundai.dk .

Jens Jensen

Klargøring

Hyundai Forsikring- lidt mere tryghed
Inkl. lånebil

En attraktiv forsikring til dig og din Hyundai.