Quisque consectetur condimentum eros eu tempor. Nunc et elementum ex, ut pellentesque justo. Quisque sed nunc non leo consectetur fringilla. Sed facilisis magna vitae bibendum accumsan. Ut sit amet turpis eu sem consequat gravida. Etiam egestas lacinia arcu et interdum. Nunc blandit enim quis orci pulvinar, eu lacinia elit venenatis.

Schultz Automobiler ApS

Mød vores team

Michael Schultz

Indehaver / Salg

  • michael@hyundai-slagelse.dk.

Thomas Schultz

Indehaver / Salg

  • thomas@hyundai-slagelse.dk.

Jesper Dragby

Salgschef

  • jesper@hyundai-slagelse.dk.

M: 26 20 46 40
T: 58 52 18 50

Kirsten Hansen

Bogholderiet

  • kirsten@hyundai-slagelse.dk.

Tim Iversen

Værkfører

  • tim@hyundai-slagelse.dk.

Anders Toftegaard

Reservedelschef

  • anders@hyundai.dk .

Jens Jensen

Klargøring